O nás

Od roku 2012 se zaměřujeme na prodej a servis výpočetní a kancelářské techniky. Našimi hlavními segmenty jsou značkové počítače a notebooky předních výrobců jako HP, ASUS, LENOVO, ACER a další. Jako prodejci českých značkových PC LYNX nabízíme také OEM sestavy a zastřešujeme kompletní portfolio periferií včetně tiskáren, projektory a síťových a serverových řešení.

V roce 2015 jsme rozšířili náš sortiment a začali jsme prodávat elektrosoučástky, které sami používáme při provozu našeho servisu. Nově se také specializujeme na prodej i mimo-záruční servis 3D tiskáren značky XYZ, kde máme bohaté zkušenosti s tiskem.

Naše servisní služby jsou na špičkové úrovni a využívají nejmodernější technologie. Nabízíme opravy, diagnostiky, průmyslové čištění komponent, výměny čipů BGA, reball a recyklaci elektroodpadu. Naši zaměstnanci mají bohaté zkušenosti s prodejem i servisem a neustále se vzdělávají, aby byli schopni pomoci Vám na profesionální úrovni.

Pocházíme z české distribuce a všechny naše výrobky jsou k dispozici pouze z této distribuce. Obchodně spolupracujeme s největšími distributory na území České republiky a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout kvalitní služby a produkty našim zákazníkům.

 Při prodeji klademe důraz na tři základní pilíře:

- zodpovědnost

- profesionalita

- důvěra

Jsme zde pro Vás - zákazníky, proto se neváhejte na nás obrátit a jakýmkoliv dotazem.

POSLÁNÍ:

Posláním založení naší společnost je nabízet výpočetní techniku na velmi dobré úrovni prodeje vč. poradenství a návrhu nejlepšího řešení pro Vaši potřebu. Jedním z nejdůležitějších kroků strategie je také servisní činnost, kde čerpáme z cenných zkušeností.

 VIZE:

Vizí naší společnosti, je společný tah na branku, kde chceme dosáhnout na nejatraktivnějšího prodejce v krajích Vysočiny a Pardubic s cílem pokrýt celou Českou republiku.

 FIREMNÍ KULTURA:

- podporujeme inovace

- korektní a etické jednání

- komunikativnost a otevřenost

 NAŠE PROJEKTY:

/

http://wizit.cz/

https://wizit.eu

https://www.youtube.com/channel/UC__oBN6upUp_DLiF4YMqaXw/featured